Windows PhoneGryZenobia

Zenobia Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Nate Monster
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
339

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • rozbudowany multiplayer
  • integracja z chatem
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • przeciętna oprawa graficzna

Zenobia to gra stanowiąca unikalne połączenie platformówki z erpegiem. System rozgrywki nawiązuje do klasycznych gier Nintendo w stylu Metroid, Blaster Master, Mega Man lub Kid Icarus. Akcja gry została przedstawiona z perspektywy 2d. Zasiadamy za kierownicą kosmicznego łazika wyposażonego w działo, a następnie musimy przemierzać rozbudowane światy, charakteryzujące się odmiennymi planszami (góry, jasknie, łąki, wzgórza pokryte śniegiem, fabryki).

Po drodze zdobywać będziemy nowe wyposażenie dla naszego pojazdu, bronie i przedmioty ulepszające obronę. Przy okazji nabywać będziemy nowe zdolności, zwiększać siłę pojazdu, toczyć batalię z licznymi przeciwnikami, odkrywać ukryte areny, zakopane skarby i walczyć z potężnymi bossami.

Zaletą Zenobii jest rozbudowany tryb multiplayer. Umożliwia toczenie potyczek sieciowych ze znajomymi, rywalizację w specjalnie przygotowanych zadaniach, a także achievementy motywujące do wykonywania określonych czynności i ranking globalny. Możemy również toczyć standardowe pojedynki przeciwko graczom oraz skorzystać z wbudowanego chata.

Dodatkowo na uwagę zasługuje dostępny inwentarz. Możemy zmieniać skórki dla pojazdu, wyposażać w nowe bronie, wymieniać opony w zależności od terenu po którym się poruszamy, używać specjalnych przedmiotów lub usunąć niepotrzebne. Ważne jest aby w zależności od krainy, odpowiednio modyfikować pojazd pod kątem trzech atrybutów: Jump (skok), Protection (ochrona), Speed (szybkość).

Zenobia w najnowszej wersji otrzymała integrację chatu z innymi grami firmy Nate Monsters. Możemy przykładowo rozmawiać podczas zabawy z osobą, która ma uruchomioną grę Dragon's Blade. Ponadto wyeliminowano błędy, w wyniku których gra mogła zawiesić się po około 10 minutach rozgrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0