Windows PhoneGryZombie Village

Zombie Village Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
SlickDroid
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • wygodne sterowanie dotykowe
  • zróżnicowane bronie i przeciwnicy
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • powolna rozgrywka

Zombie Village to oryginalna strzelanina dla użytkowników Windows Phone, charakteryzująca się sporą dawką humoru, ręcznie rysowaną oprawą graficzną oraz dużą liczbą możliwości eksterminacji przeciwników. Wcielamy się w postać młodego chłopaka, który jako jedyny mieszkaniec miasteczka zdążył uniknąć plagi zombie. Oczywiście przeciwnicy czekają na to, aby przyjąć go do swojej rodziny, dlatego celem gracza jest eksterminacja wszystkich pojawiających się na ekranie zombiaków, za pomocą dostępnych środków.

Zombie Village wyróżnia jest strzelaniną z perspektywy 2d. Gracz porusza się przeważnie w prawą stronę ekranu, jednak bezustannie z obu stron pojawiają się nowe fale zombiaków. Przy użyciu pistoletów, karabinów maszynowych, a także broni białej musimy zabić jak największą ilość. W nagrodę otrzymujemy pieniądze, które możemy wydać w wirtualnym sklepie na lepsze uzbrojenie oraz zdolności defensywne. Ciekawie zaprezentowano miasto i pojawiające się na drodze budynki. W trakcie rozgrywki możemy chwilowo schować się w domku, jeśli drzwi znajdują się blisko nas. Dzięki temu na chwilę unikniemy ataków, zaś po krótkiej chwili możemy automatycznie odnowić energię.

Dodatkowe cechy Zombie Village: 6 zróżnicowanych broni do zdobycia lub kupienia; kilka odmian przeciwników (standardowe zombie, szybsze lub bardziej wytrzymałe na ataki); funkcjonalne sterowanie dotykowe (strzałki funkcyjne służące do poruszania, wybór między bronią do walki z bliska lub z daleka); klimatyczny soundtrack.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0