WindowsProgramy123 Flash Menu 5.0

123 Flash Menu 5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Dreamingsoft, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Możliwość eksportu źródła do XML
  • Obsługa polskich znaków
  • SEO Friendly
Minusy:
  • Nienowoczesny wygląd menu

123 Flash Menu jest narzędziem, które w prosty sposób pozwala stworzyć efektowne flash’owe menu.

Program ma wbudowaną, rozbudowaną bazę gotowych szablonów, dzięki temu do stworzenia interesującego projektu nie trzeba mieć żadnych specjalistycznych umiejętności. Użytkownik może dodawać animacje, dźwięki, efekty przezroczystości, pochylenia i inne. Do największych zalet należy zaliczyć fakt, że program posiada 121 szablonów, których można wykorzystać podczas projektowania. 

Program daje również możliwość samodzielnego dobierania wszystkich szczegółów menu: czcionki, kolory, efekty itd. 123 Flash Menu nie wymaga umiejętności programowania – aplikacja sama dobiera kod, a użytkownik operuje w środowisku graficznym.

Autorzy przekonują, że stworzone w ich programie menu jest SEO Friendly, czyli przystosowane do łatwego wypozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Warto również zauważyć, że program bez problemu radzi sobie ze znakami charakterystycznymi dla różnych języków, w tym z polskimi ogonkami. Podczas generowania menu możemy zdecydować się na przeniesienie źródła strony do pliku XML, co ułatwia późniejszą edycję.

Uwaga!

Wersja Trial pozwala na 30 uruchomień programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0