WindowsProgramy360 Internet Security 2013 4.3.0.4200A

360 Internet Security 2013 4.3.0.4200A download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Qihoo 360
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
184 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Nowoczesny interfejs
  • Trzy silniki antywirusowe
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

360 Internet Security to program antywirusowy stworzony przez chińskich programistów zespołu Qihoo 360. Aplikacja wyróżnia się wykorzystaniem aż trzech silników antywirusowych, atrakcyjnym interfejsem oraz wygodą użytkowania.

Program bazuje na technologii renomowanego BitDefendera – to właśnie ten silnik jest wykorzystywany lokalnie, na dysku komputera. Pozostałe dwa silniki antywirusowe to QVM oraz 360 działają w chmurze – na serwerze producenta. 360 Internet Security radzi sobie z tradycyjnymi wirusami, trojanami, malware, keyloggerami oraz blokuje próby phishingu stron internetowych. Aplikacja na bieżąco kontroluje odnośniki w naszej przeglądarce internetowej i zgłasza wszelkie zagrożenia. Program sprawdza wszelkie nośniki podłączane do komputera: pendrive’y, przenośne dyski czy nośniki optyczne. 

360 Internet Security wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym, nowocześnie zaprojektowanym interfejsem, kojarzącym się ze stylistyką Windowsa 8. Zaletą programu jest wysoka skuteczność ochrony komputera wynikająca z wykorzystania trzech silników antywirusowych oraz brak opłat za użytkowanie. Na plus należy zaliczyć częste aktualizacje baz danych. Niektórym użytkownikom może przeszkadzać brak polskiej wersji językowej. 

Warto wspomnieć, że 360 Internet Security jest również dostępny na Android i iPhone: 360 Mobile Security. Wersja PC pracuje z Windows XP, Vista, 7 i 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0