WindowsProgramy360 Browser 7.5.2.108

360 Browser 7.5.2.108 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Qihu 360 Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
418

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka wydajność i poziom bezpieczeństwa.
  • Obsługa ogromnej ilości pluginów i dodatków.
  • Możliwość dostosowania przeglądarki do własnych potrzeb.
Minusy:
  • Brak polskiego interfejsu.

360 Browser to bardzo ciekawa przeglądarka internetowa stworzona na bazie Chromium, przeznaczona dla wymagających użytkowników. Rozwiązanie to cechuje się dużą szybkością działania oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Przeglądarka 360 Browser już po instalacji oferuje bardzo wysoką funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, ale jej siła tkwi w licznych dodatkach i rozszerzeniach, które dodają do przeglądarki nowe właściwości, funkcje i ciekawe rozwiązania. Co ciekawe, przeglądarka podczas działania korzysta z dwóch silników renderujących - WebKit oraz IE Web Engines. Ze względu na fakt, że 360 Browser bazuje na Chromium, została wyposażona we wszystkie najważniejsze funkcje i mechanizmy. Co więcej, programiści dodali kilka dodatkowych ulepszeń mających na celu polepszenie komfortu i bezpieczeństwa podczas codziennego korzystania z Internetu.

Na uwagę zasługują między innymi filtry antyphishingowe zabezpieczające początkujących użytkowników przed nieświadomym udostępnieniem swoich poufnych danych w sieci. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na polepszony komfort korzystania z Internetu. Mowa tu o możliwości przeglądania witryn na osobnych kartach, zintegrowanym mechanizmie pobierania plików z sieci, trybie prywatnym (anonimowe przeglądanie bez zapisywania historii), czy też możliwości zapisywania najczęściej odwiedzanych stron pod postacią wygodnych kafelków. Rzecz jasna przeglądarka 360 Browser wspiera wszystkie dodatki i rozszerzenia przeznaczone dla przeglądarki Chrome.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0