WindowsProgramy360Amigo System Speedup Free 1.2.1.8200

360Amigo System Speedup Free 1.2.1.8200 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
360Amigo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba przydatnych funkcji, nawet w darmowej wersji programu.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość szybkiej i sprawnej poprawy wydajności systemu.
  • Polski interfejs użytkownika.
Minusy:
  • Spore ograniczenia w darmowej wersji programu.

360Amigo System Speedup Free to bezpłatna, choć dość poważnie ograniczona edycja niezwykle popularnego i przydatnego programu do naprawy i optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tego programu nie tylko naprawimy znane problemy z systemem, ale również przyspieszymy i usprawnimy działanie całego komputera.

Mimo zaawansowania w działaniu, program 360Amigo System Speedup Free jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący i niedoświadczeni użytkownicy bez wiedzy informatycznej poradzą sobie z opanowaniem wszystkich opcji. Narzędzie poradzi sobie nie tylko z identyfikacją i usunięciem wszystkich błędów i usterek, nieprawidłowych odniesień, ale również pustych kluczy, które gromadzą się w rejestrze systemu podczas intensywnej pracy, instalowaniu i odinstalowywaniu programów itp.

Ponadto program 360Amigo System Speedup Free wyposażono w kilka opcji, za pomocą których skasujemy wszystkie prywatne dane, takie jak historia przeglądarek, historia uruchamianych plików, pliki tymczasowe, tzw. ciasteczka, zapamiętane hasła, zawartość kosza, pliki dziennika itp. Co prawda program 360Amigo System Speedup Free jest udostępniany za darmo, jednak posiada sporo ograniczeń w funkcjonalności.

W pełnej wersji programu znajdziemy między innymi opcje dotyczące kontroli programów z dostępem do Internetu, programów uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Ponadto płatna wersja posiada menedżera procesów i usług, moduł odinstalowywania programów oraz zarządzania sterownikami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0