WindowsProgramy3DCrafter 9.2.2 Bulid 1546

3DCrafter 9.2.2 Bulid 1546 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Amabilis Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Łatwy w obsłudze interfejs
  • Import plików w wielu formatach
Minusy:
  • Funkcjonalność mniejsza niż w wielu innych programach tego typu

3DCrafter to rozbudowane narzędzie do tworzenia trójwymiarowych modeli oraz animacji. Wcześniej znany pod nazwą 3D Canvas.

Główną zaletą aplikacji jest łatwy w użytkowaniu interfejs oparty na technologii – przeciągnij i upuść. W 3DCrafter możliwe jest modelowanie obiektów do gier komputerowych, kreskówek i animacji. Aplikacja posiada pakiet narzędziowy do projektowania obiektów, kolorowania, tworzenia twarzy oraz modyfikacji tła.

Produkt pozwala na importowanie projektów z wielu programów: m.in. 3D Studio, AutoCAD, Maya czy Imagine oraz eksport do formatu POV-Ray (pov) oraz rendering pliku wideo typu AVI. Program może być rozszerzany przez dodatki (pluginy). 

W wersji płatnej programu, 3DCrafter Plus oraz 3DCrafter Pro, możliwe jest zapisywania plików również w formacie 3D Studio (3ds), DirectX (x) oraz innych. W odróżnieniu od edycji komercyjnych, 3DCrafter nie posiada wielu funkcji edycyjnych: zabrakło narzędzi do projektowania terenu, możliwości skryptowania oraz możliwości stosowania technologii Anti-aliasingu w renderingu.

3DCrafter jest dostępny w angielskiej wersji językowej, całkowicie za darmo. Edycje płatne są wycenione na 34.95 oraz 69.95 dolarów.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0