WindowsProgramy3D Button Visual Editor 5.0.0.8

3D Button Visual Editor 5.0.0.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MultiMedia Soft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
319

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Duże możliwości konfiguracji buttona
Minusy:
  • Staroświeckie podejście do grafiki internetowej

3D Button Visual Editor jest programem służącym do tworzenia buttonów, czyli internetowych przycisków. Aplikacja posiada prosty interfejs, w którym możliwe jest tworzenie grafik w czasie rzeczywistym (typ WYSIWYG).

Dzięki dużemu zautomatyzowaniu procesu projektowania, 3D Button Visual Editor nie wymaga dużych graficznych umiejętności. Podczas pracy możemy ustawić funkcję podświetlania przycisku, cieniowania konturów lub wybrać tekstury tła. Program posiada bibliotekę kształtów i styli, które można wykorzystać podczas pracy. Przyciski mogą być stylizowane m.in. na interfejs Office’a 2007 czy menu Windowsa Jednym z najciekawszych efektów w 3D Button Visual Editor jest możliwość tworzenia grafik, które imitują efekt trójwymiarowy. Program pozwala na pracę na grafikach typu BMP, JPG, GIF oraz PNG. Program pozwala na generowanie kodów HTML oraz JavaScript, dzięki czemu stworzone grafiki można łatwo zaimplementować na stronę internetową.

3D Button Visual Editor jest sprzedawany w dwóch wersjach: Light oraz Professional. Wersja tańsza to wydatek 29 dolarów, natomiast droższa - kosztuje 49 dolarów. W wersji Professional, 3D Button Visual Editor posiada wtyczkę, która integruje się z edytorem HTML Microsoft FrontPage.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0