WindowsProgramy3d Chop Shop 2.0

3d Chop Shop 2.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Virtual Cycles, Inc.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
914

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Łatwe w użyciu narzędzie dla miłośników motocykli
  • Modele motocykli zaprojektowano na wzór prawdziwych maszyn
Minusy:
  • Wysoka cena
  • Program nie jest rozwijany

3d Chop Shop to narzędzie do projektowania grafiki 3D nastawione na tworzenie choppera, czyli klasycznego motocykla stworzonego w amerykańskim stylu. Najbardziej znanym przedstawicielem tego typu są Harleye, które użytkownicy poddają licznym modyfikacjom. Dzięki prezentowanej aplikacji możliwe jest komputerowe przygotowanie wzoru swojej maszyny. 

Program pozwala na wybranie jednego, najbardziej odpowiadającego użytkownikowi, modelu motocykla i rozpoczęcie modyfikacji: możemy zmieniać malowania baku, błotników, dodać szyby, sakwy, podparcia, wydech, koła, felgi, lampy oraz wzory siedzeń. Producent programu przygotował dziesiątki możliwości, dzięki czemu w 3d Chop Shop można całkowicie odmienić pojazd, jaki wzięliśmy na wirtualny warsztat. Modele motocykli zostały przygotowane w oparciu o rzeczywiste produkty marki Harley-Davidson.

3d Chop Shop może służyć jako narzędzie do projektowania rzeczywistych modyfikacji motocykla lub jako program do zabawy: możesz pobawić się w eksperta od tuningu i sprawdzić swoją kreatywność. Program jest dostępny w wersji demo, w angielskiej wersji językowej. Licencja na pełną wersją aplikacji to wydatek blisko 50 dolarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0