WindowsProgramy3ds Max 2014

3ds Max 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.9 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
374

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Niemal nieograniczone możliwości tworzenia animacji
  • Wysoka płynność działania
Minusy:
  • Konieczność zakupu bardzo drogiej licencji

Autodesk 3ds Max to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD. 

Program daje możliwość tworzenia szybkich modeli za pomocą gotowych elementów. Renderowanie obiektów odbywa się za pomocą Quciksilver. Wśród innych atutów, aplikacja pozwala między innymi na tworzenie zależności pomiędzy modelami dzięki narzędziu zwanemu Slate.

Program posiada obsługę map wektorowych, daje możliwość modelowania powierzchni siatki oraz dodatkowego cieniowana materiału (mechanizm cieniowania DirectX 11). Podczas pracy nad modelami możliwe jest wykorzystywanie wielu narzędzi edycyjnych, masek i efektów m.in. wody, ognia, rozprysku i śniegu. Najnowsza wersja Autodesk 3ds Max pozwala na realistyczne modelowanie efektów włosów i sierści.

Autodesk 3ds Max to narzędzie stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jest używane przy tworzeniu animacji oraz gier wideo. Efekty mogą być piorunujące. Najlepszym przykładem jest słynna animacja Tomasza Bagińskiego „Katedra”, która powstała na starszej wersji programu. 

Jeżeli potrzeba Ci narzędzia do tworzenia animacji 3D, zainteresuj się tą aplikacją. Z pewnością nie zawiedziesz się jej możliwościami. Wersja testowa pozwoli Ci ocenić, czy warto wydać na nią pieniądze. Przekonaj się o tym samemu – by ją pobrać, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, która ukaże się po kliknięciu poniższego linka.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0