WindowsProgramy4sync 1.2.16

4sync 1.2.16 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
4Sync
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
370

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Aż 15 GB darmowej przestrzeni na start.
  • Ciekawa alternatywa dla niezwykle popularnych usług.
  • Kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę.
Minusy:
  • Nieco gorsze wsparcie w porównaniu do konkurencji.
  • Aplikacja mogłaby być nieco bardziej intuicyjna.

4Sync to bardzo ciekawa i prosta w obsłudze alternatywa dla popularnych usług tego typu, tj. Dropbox, Skydrive, Dysk Google etc.


Co prawda 4Sync nie cieszy się taką popularnością jak wymienione wyżej alternatywy, ale posiada te same właściwości oraz kilka dodatkowych funkcji. Za pomocą opisywanej usługi możemy zapisywać dowolne pliki i foldery, dzięki czemu dostęp do nich będziemy mieć niemal z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem komputera, tabletu, smartfona etc. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pliki udostępniać znajomym w sieci, a wszystko to prosto i szybko.


Zaraz po instalacji do dyspozycji użytkownika oddawane jest aż 15 GB darmowej przestrzeni na dowolne dane. Synchronizacja oraz przesyłanie wszystkich danych odbywa się za pomocą specjalnej strony w przeglądarce, za pomocą utworzonego folderu na dysku komputera lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji 4Sync. Wypada również wspomnieć o kilku ciekawych opcjach, takich jak zdalna zmiana nazw plików i folderów, możliwość konwersji dokumentów do formatu PDF etc. Na deser dostajemy możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa konkretnego folderu lub całego systemu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0