WindowsProgramy7-Zip 9.2

7-Zip 9.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Igor Pavlov
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
954

Nasza ocena:

Kamil
3

Zdaniem wielu użytkowników jest to idealna alternatywa dla równie popularnego, choć płatnego programu WinRAR. Po instalacji programu 7-Zip możemy wybrać powiązanie wszystkich plików, co z kolei doprowadzi do integracji narzędzia z systemem oraz menu kontekstowym. Warto również zwrócić uwagę na autorski format kompresji plików 7z, który charakteryzuje się wysokim stopniem kompresji, a to przekłada się na oszczędność miejsca przy pakowaniu wielu plików.

Program 7-Zip pod względem kompresji i dekompresji poradzi sobie z następującymi formatami archiwów: 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP i WIM. Jeśli chodzi o rozpakowywanie plików, narzędzie obsługuje takie formaty, jak ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR i Z.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość szyfrowania archiwów w formacie ZIP oraz 7z za pomocą klucza AES-256 oraz tworzenia samorozpakowujących się archiwów (SFX) dla formatu 7z. Ponadto program 7-Zip wyposażono we własny manager plików oraz dodatek menedżera plików FAR. Program posiada interfejs w języku polskim oraz umożliwia korzystanie z linii komend.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0