WindowsProgramyA9CAD 2.2.1

A9CAD 2.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
A9Tech Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15.54 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowy
  • Obsługa plików DWG/DXF
  • Czytelny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

A9CAD to darmowe narzędzie służące do projektowania dwuwymiarowej grafiki w standardzie DWG/DXF. Program pozwala na rysowanie różnego rodzaju figur i linii, wprowadzanie tekstu, kolorowanie oraz modyfikowanie narysowanych już obiektów, zachowując skalę. Aplikacja posiada wsparcie dla warstw i daje możliwość modyfikowania projektów stworzonych w komercyjnych programach typu CAD, takich jak AutoCAD.

A9CAD posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika, a wszystkie najpotrzebniejsze funkcje zostały rozmieszczone na trzech paskach narzędziowych. Program jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej oraz działa pod kontrolą systemu Windows. 

Pod względem możliwości, A9CAD jest znacznie mniej funkcjonalnym narzędziem niż profesjonalne programy do obróbki projektów dwu- i trójwymiarowych, jednak może okazać się przydany dla osób, które nie zajmują się zawodowo projektowaniem, ale czasem muszą sprawdzić lub nieznacznie zmodyfikować gotowy projekt w formacie DWG/DXF. Jego zaletą jest niewielki rozmiar, darmowa licencja oraz prosty, intuicyjny UI, pozwalający na łatwą pracę, nawet osobom, które nie specjalizują się w dwuwymiarowej grafice.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0