WindowsProgramyABBYY PDF Transformer+ 12.0.100.826

ABBYY PDF Transformer+ 12.0.100.826 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ABBYY Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
402 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
411

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Obsługa najpopularniejszych formatów plików.
  • Wygodna, sprawna i szybka obsługa.
  • Możliwość dodawania komentarzy i odnośników.
  • Funkcja tworzenia plików PDF ze skanów.
Minusy:
  • Ograniczona wersja testowa.

ABBYY PDF Transformer+ to polskojęzyczne narzędzie przeznaczone do przeglądania, edycji, zarzadzania oraz konwertowania dokumentów PDF do innych formatów, takich jak DOC, XLS, TXT, HTML, ODT oraz EPUB.

Warto pamiętać, że program ABBYY PDF Transformer+ podczas konwertowania stara się zachować źródłowy układ oraz formatowanie po to, aby plik wyjściowy miał taki sam wygląd jak oryginał. Jest to szczególnie przydatne osobom, które chcą szybko i sprawnie przerobić dużą ilość dokumentów, by potem móc odtworzyć je na dowolnym urządzeniu bez zainstalowanego czytnika plików PDF. Co więcej, program ABBYY PDF Transformer+ przyda się redaktorom oraz osobom zajmującym się pracami korektorskimi.

Podczas edycji w programie ABBYY PDF Transformer+ możemy dołączać do dokumentu własne komentarze, adnotacje, uwagi etc. Przydaje się to szczególnie w firmie, gdy do jednego dokumentu ma dostęp kilku pracowników – każdy może dodać własną opinię bez potrzeby konsultacji itp. Co więcej, program ABBYY PDF Transformer+ współpracuje z oprogramowaniem OCR, co z kolei umożliwia tworzenie dokumentów PDF z zeskanowanych materiałów. Aplikacja zapewnia obsługę 189 języków rozpoznawania, w tym 45 języków z obsługą słownika.

Program ABBYY PDF Transformer+ udostępniany jest na zasadach licencji testowej, która pozwala na używanie programu przez 30 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0