WindowsProgramyACDSee Free 1.1.21

ACDSee Free 1.1.21 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ACD Systems
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Szybkość działania
Minusy:
  • Ograniczone możliwości

ACDSee Free to darmowa wersja renomowanej przeglądarki graficznej z funkcjami edycyjnymi ACDSee Pro. Produkt w stosunku do wersji płatnej posiada liczne ograniczenia i w zasadzie jego funkcjonalność sprowadza się do wygodnego przeglądania zdjęć i plików graficznych w licznych formatach. 

Wersja Free została pozbawiona możliwości edycyjnych, jakie są znane z rozbudowanej wersji Pro, jednak posiada wygodne narzędzie do przygotowywania wydruku. Poza tym, program wyróżnia się świetną kulturą działania – działa szybko, nawet jeśli pracujemy z katalogami pełnymi plików graficznych. Przeglądanie obrazków jest niezwykle proste: użytkownik może kontrolować program za pośrednictwem myszki lub klawiatury. Program daje możliwość szybkiego przybliżania powiększania obrazków oraz oglądania na pełnym ekranie.

ACDSee Free jest dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak dzięki intuicyjnemu interfejsowi i ograniczonej funkcjonalności, aplikacja jest łatwa w użytkowaniu. Jeśli podstawowe funkcje prezentowanego narzędzia to dla Ciebie za mało, możesz sprawdzić wersję testową ACDSee Pro. ACDSee Free działa pod kontrolą systemu Windows: od XP wzwyż. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0