WindowsProgramyACDSee Photo Manager 16.0 Build 400

ACDSee Photo Manager 16.0 Build 400 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ACD Systems
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
71,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wygodny edytor zdjęć
  • Atrakcyjny interfejs
Minusy:
  • Kosztowna licencja

ACDSee Photo Manager, znany również w skróconej formie jako ACDSee to zaawansowana przeglądarka grafik posiadająca rozbudowane funkcje edycyjne. 

Na tle darmowych odpowiedników, program wyróżnia się niezwykle starannie przygotowanych, nowoczesnym interfejsem, który pozwala na łatwe organizowane sobie plików graficznych w komputerze i przyjemną pracę. 

Aplikacja pozwala tworzyć kategorię zdjęć, oceniać je, dodawać tagi, słowa kluczowe czy kolorowe znaczniki, dzięki czemu bez problemu znajdziemy interesujące nas zdjęcia bez konieczności przeszukiwania tysięcy plików w tradycyjnym eksploratorze Windowsa. 

ACDSee Photo Manager został wyposażony w wygodną wyszukiwarkę, która błyskawicznie przeszukuje foldery i pozwala na podgląd interesującego nas zdjęcia. Dużą zaletą jest niezwykła szybkość działania, którą zapewnia rozsądnie zaprojektowany silnik programu. Na uwagę zasługuje również przystosowanie do odtwarzania ponad 100 formatów. 

Opcje edycji zdjęć składają się zarówno z prostych możliwości kadrowania, zmiany nasycenia kolorów, jaki i bardziej zaawansowanych funkcji znanych z programów do obróbki graficznej. Można korzystać z pędzelków, nanosić efekty usuwające czerwone oczy czy rozpikselowane powierzchnie. Możliwa jest poprawa oświetlenia, dzięki opatentowanemu systemowi ACDSee Lighting and Contrast Enhancement. ACDSee Photo Manager daje również możliwość wprowadzenia efektu bokeh (rozmycie tła) czy dodawania tekstu na zdjęciach. 

Zgodnie z najnowszymi trendami ACDSee Photo Manager pozwala na łatwe dzielenie się swoimi zdjęciami: bez problemu możesz wysłać je e-mailem, wrzucić na tablicę Facebooka, Twittera czy wykorzystać 10-gigabajtową przestrzeń na darmowym wirtualnym dysku, by przesłać link znajomemu. Co ciekawe, z usługi ACDSee Online, mogą korzystać również osoby bez wykupionej licencji na używanie programu, jednak wówczas miejsce na dysku jest ograniczone do 2 GB.

ACDSee Photo Manager to wydatek blisko 80 dolarów, więc przed zakupem warto sprawdzić wersję testową, która pozwoli sprawdzić możliwości aplikacji na swoim komputerze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0