WindowsProgramyACDSee 17

ACDSee 17 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ACD Systems Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
61,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodna i szybka przeglądarka
  • Obsługa wielu formatów, w tym RAW i WebP
  • Spora liczba możliwości edycji
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Wysoka cena licencji

Najnowszy Acdsee 17 to jedna z najlepszym przeglądarek graficznym na rynku komputerowym. Aplikacja daje nam możliwość przeglądania zdjęć, filmów oraz plików dźwiękowych. 

Pliki, które przeglądamy przy pomocy Acdsee możemy importować z dysków zewnętrznych czy też płyt CD/DVD. Biblioteką obrazów i plików multimedialnych można zarządzać przez system tagów, albumów i kolorowych znaczników, co ułatwia kontrolę nad wielotysięcznymi bazami zdjęć.

Oprócz przeglądania i zarządzania, producenci wbudowali także funkcje edycji obrazu. Najnowszy Acdsee ma szeroko rozbudowane narzędzia do edycji obrazów, które oferują między innymi rozjaśnianie lub przyciemnianie, poprawienie naświetlenia i wiele innych. W Acdsee 17 dodano nowe narzędzie do nanoszenia gradientu na obraz. Poza tym, program wspiera już pliki WebP – nowego formatu graficznego od Google’a.

Dzięki wydajnemu silnikowi programu możliwe jest bardzo szybkie przeglądanie dużych albumów zdjęć. Producent chwali się, że szybkość jego aplikacji jest wręcz legendarna – potwierdzają to użytkownicy, którzy chwalą szybkość działania oraz wygodne, intuicyjne menu.

Acdsee 17 w wersji pełnej to wydatek 79.99 dolarów, co jak na przeglądarkę plików, jest kwotą dość sporą, jednak aplikacja zapewnia wygodne użytkowanie i spore możliwości edycyjny. Przed zakupem możesz pobrać 15-dniową wersję testową z naszej witryny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0