WindowsProgramyACID Pro 7.0e

ACID Pro 7.0e download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Sony Creative Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
145 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości edycyjne
  • Samouczki
  • Dobrze zaprojektowane menu
Minusy:
  • Koszt licencji
  • Brak polskiej wersji

ACID Pro 7 powstało dla profesjonalistów - to jedno z  najbardziej zaawansowanych narzędzi do obróbki dźwięku, jakie jest dostępne na rynku. 

Program jest rozwijany przez oddział Sony odpowiedzialny na oprogramowanie. Wieloletnie doświadczenia pozwoliły na stworzenie dopracowanego narzędzia do nagrywania, miksowania, sekwencjonowania MIDI oraz korzystania z funkcji ACID looping. Niezwykle rozbudowane funkcje edycyjne zostały zintegrowane z przyjaznym interfejsem, który jest zbliżony do Sony Vegas - programu do obróbki wideo.

ACID Pro 7 pozwala na nagrywanie dźwięku w jakości 24-bit, 192 kHz, oferuje dostęp do ponad 3000 sampli, a także daje możliwość korzystania z zaawansowanego narzędzia do organizowania swojej kolekcji dźwiękowej - Media Manager pozwala na łatwe wyszukiwanie plików audio w naszej kolekcji. 

Ze względu na wysokie rozbudowanie programu, nie wszystkie opcje ACID Pro 7 będą zrozumiałe, więc Sony przygotowało zestaw samouczków, które przeprowadzą użytkownika po wszystkich najważniejszych funkcjach programu.

ACID Pro 7 to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi, wykorzystywane przez specjalistów w branży muzyki i efektów dźwiękowych, więc przeciętnego użytkownika komputera może odstraszyć wysoka cena (ok. 145 euro), jednak jest ona usprawiedliwiona wysoką funkcjonalnością. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0