WindowsProgramyALLPlayer 5.9

ALLPlayer 5.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
ALLPlayer.org
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
37,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
508

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Przyjemny dla oka interfejs.
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Program radzi sobie z większością popularnych formatów.
  • Spora ilość dodatkowych opcji i udogodnień.
Minusy:
  • Niekiedy niestabilne działanie.
  • Dość duże zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

ALLPlayer to obecnie najpopularniejszy i najczęściej pobierany odtwarzacz plików multimedialnych w naszym kraju. Dostępny na platformę program charakteryzuje się bogactwem funkcji, prostą obsługą i wieloma dodatkami, z mechanizmem pobierania napisów włącznie.

 

Program ALLPlayer jest samodzielną aplikacją pracującą bezpośrednio przy wykorzystaniu bibliotek DirectX. Popularność programu nie jest bezpodstawna. Z jego pomocą można odtworzyć praktycznie każdy format plików dostępny w filmach: MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, DivX, XviD, MP3, a także AVI, FLV, MP4, 3GP, QuickTime, MOV, FLAC, APE i wiele innych. Ponadto przy wykorzystaniu odpowiednich kodeków możemy znacząco rozszerzyć zakres obsługi programu.

 

Ciekawostką w programie ALLPlayer jest między innymi wbudowany syntezator mowy, który za nas czyta napisy do filmów. Czytaniem zajmuje się „Ivona” lub program Expressivo. Jeśli jednak ktoś chce czytać samodzielnie, funkcja dostosowywania prędkości wyświetlanych napisów do tempa czytania z pewnością się przyda. Rzecz jasna nie zabrakło tak oczywistych opcji, jak możliwość odtworzenia dowolnej płyty CD, DVD czy Blu-ray, jak również przeglądania obrazu z kamer internetowych lub DV.

 

Narzędzie poradzi sobie także z obsługą napisów w wielu formatach, takich jak ASS - Advanced SubStation, SSA - SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1 i 2), MicroDVD, MPL2 , SRT, SMI etc. Od niedawna wraz z ALLPlayerem dostajemy bardzo przydatny dodatek Napiprojekt.pl, który po jednym kliknięciu sam pobiera napisy i dopasowuje je do konkretnego filmu. Warto również wspomnieć o możliwości odtwarzania filmów z archiwów RAR bez konieczności ich rozpakowywania. Program jest w pełni darmowy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0