WindowsProgramyAOMEI Backupper 4.0.5

AOMEI Backupper 4.0.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
AOMEI Technology Co., Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
86,55 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
330

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Czytelny i estetyczny interfejs.
  • Szybka i stabilna praca.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji interfejsu.

AOMEI Backupper to w pełni darmowe, bardzo proste w obsłudze, wydajne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego stworzymy kopię zapasową wszystkich lub tylko wybranych danych zapisanych na dysku komputera.

Program AOMEI Backupper służy do archiwizacji dowolnych danych zapisanych w komputerze i pozwala zabezpieczyć istotne dla użytkownika pliki przed awarią, atakiem wirusa lub kradzieżą. Za pomocą tego narzędzia możemy stworzyć dokładną kopię całego dysku twardego, wybranej partycji, konkretnego folderu, systemu itp. I to bez konieczności przerywania pracy – wszystko dzieje się w tle nie przeszkadzając użytkownikowi.

Obsługa programu AOMEI Backupper jest bardzo prosta i bezproblemowa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez wiedzy informatycznej będą w stanie stworzyć kopię bezpieczeństwa dowolnej lokalizacji. Interfejs jest bardzo czytelny i prosty – wszystkie funkcje zostały posegregowane i umieszczone w specjalnych zakładkach. Znajdziemy w nich między innymi narzędzia umożliwiające tworzenie kopii zapasowych, ich przywracanie, klonowanie dysków lub całych partycji i wiele, wiele więcej.

Program AOMEI Backupper może zaopiekować się pojedynczymi partycjami wybranymi przez użytkownika, jak również całym dyskiem twardym – zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Zarówno tworzenie, jak i odzyskiwanie kopii zapasowych ogranicza się do kilku kliknięć myszką. Co więcej, użytkownik może wykonać selektywne przywrócenie wybierając tylko te pliki, które mają zostać odzyskane.

Za pomocą narzędzia możemy tworzyć przyrostowe lub różnicowe kopie bezpieczeństwa, możemy je dodatkowo szyfrować i dokonywać kompresji aby zaoszczędzić miejsce. AOMEI Backupper obsługuje wszystkie rodzaje napędów wspierane przez Windows - w tym m.in. IDE, SATA, SCSI, SSD, zewnętrzne dyski USB, RAID, poradzi sobie również z systemami plików FAT16, FAT32, NTFS, ReFS, Ext2/3, i ExFAT.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0