WindowsProgramyAOMEI OneKey Recovery 1.2

AOMEI OneKey Recovery 1.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
AOMEI Technology Co., Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24,28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
415

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Ograniczona do minimum liczba opcji.
  • Prosty i czytelny interfejs.
  • Szybki i sprawny kreator kopii zapasowej.
Minusy:
  • Zaawansowani mogą narzekać na niewielką liczbę opcji.

AOMEI OneKey Recovery to bardzo proste w obsłudze, w pełni darmowe i niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego stworzymy ukrytą partycję typu recovery. Za pomocą programu możemy stworzyć zapasową partycję, na której zainstalujemy system operacyjny, sterowniki, oprogramowanie itp.

 

Program AOMEI OneKey Recovery wyposażono w prosty kreator, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces tworzenia partycji recovery. W pewnym sensie największą zaletą jest ograniczona do minimum liczba opcji, choć zaawansowani i wymagający użytkownicy z pewnością poczują pewien niedosyt. Mimo to początkujący z pewnością docenią prostotę obsługi dzięki której operacja wykonania kopii zapasowej ogranicza się zaledwie do kilku kliknięć myszką. Podczas wykonywania backupu możemy wybrać partycję, na którą ma zostać skopiowana zawartość systemu. Możemy wybrać już istniejący wolumin, bądź stworzyć nowy, przeznaczony tylko do odzyskiwania danych.

 

AOMEI OneKey Recovery to proste narzędzie skierowane głównie do użytkowników, którzy chcą mieć pewność szybkiej i prostej naprawy systemu oraz dla pracowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na stratę czasu potrzebnego na naprawę lub reinstalację systemu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0