WindowsProgramyAOMEI Partition Assistant 5.2

AOMEI Partition Assistant 5.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
AOMEI Technology Co., Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,67 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
479

Nasza ocena:

4
Plusy:
  • Prosty w obsłudze interfejs.
  • Szybkie i wydajne działanie.
  • Wysoka skuteczność działania.
Minusy:
  • Niekiedy problemy ze stabilnością.
  • Nieumiejętne użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia systemu.

AOMEI Partition Assistant to bezpłatna, kompleksowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja do zarządzania partycjami na dysku twardym komputera pracującego w systemie Windows. 

Program AOMEI Partition Assistant często porównywany jest między innymi do EASEUS Partition Master lub Partition Magic – jest darmowy, prosty w obsłudze i oferuje bardzo podobne, kompleksowe funkcje zarządzania partycjami. Za pomocą tego programu możemy skopiować cały dysk twardy lub wybrane partycje sektor po sektorze bez utraty jakichkolwiek danych.

Oprócz tego do rąk użytkownika oddano funkcje pozwalające na zmianę rozmiaru dowolnej partycji oraz możliwość konwersji systemu plików bez utraty zapisanych na partycji lub dysku danych. Co ciekawe, za pomocą programu możemy zmienić rozmiar partycji systemowej bez konieczności restartowania komputera. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy zainstalować nowy program na partycji systemowej, ale brak wolnego miejsca na to nie pozwala. 

Oprócz operacji zarządzania partycjami, program AOMEI Partition Assistant oferuje narzędzie testujące stabilność dysku oraz wykrywające błędne sektory. Nie zabrakło również możliwości zmiany litery partycji oraz funkcji bezpiecznego odinstalowywania zainstalowanego na dyskach oprogramowania. Narzędzie poradzi sobie z obsługą bardzo dużych, nowoczesnych dysków twardych o pojemności powyżej 2 TB oraz zewnętrznych magazynów danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0