WindowsProgramyAVG AntiVirus Free Edition 2014

AVG AntiVirus Free Edition 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVG Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
142 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
212

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność w wykrywaniu niebezpiecznych wirusów i szkodliwego oprogramowania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa wszystkich opcji.
  • Wiele dodatków poprawiających bezpieczeństwo.
  • Przyjemny dla oka interfejs.
Minusy:
  • Niekiedy dość duży apetyt na zasoby komputera.

AVG AntiVirus Free Edition to bezpłatna wersja bardzo popularnego i skutecznego programu antywirusowego, którego producentami są nasi czescy sąsiedzi. Pakiet charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością i świetną ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem.

 

W skład programu AVG AntiVirus Free Edition wchodzi między innymi skuteczny skaner antywirusowy oraz specjalny skaner rezydentny, który na bieżąco monitoruje każdy otwierany, zapisywany czy kopiowany plik z różnych źródeł. Warto również wspomnieć o tym, że program posiada specjalny moduł kwarantanny przeznaczony do przechowywania zainfekowanych danych. Na deser dostajemy dodatkowy skaner poczty e-mail, który współpracuje z najpopularniejszymi klientami pocztowymi.

 

Należy także wspomnieć o dodatkowym skanerze anty-rootkitowym, który usuwa z systemu niebezpieczne komponenty typu rootkit, które zazwyczaj ukrywają się w różnych aplikacjach, sterownikach czy bibliotekach DLL. W skrajnych przypadkach takie komponenty mogą umożliwić niepowołanym osobom dostęp do naszego komputera. AVG AntiVirus Free Edition posiada również LinkScanner, który chroni użytkownika przed atakami podczas zwykłego przeglądania Internetu i wyszukiwania informacji.

 

W najnowszej wersji programu AVG AntiVirus Free Edition zmieniono wygląd interfejsu, znacząco skrócono czas rozruchu programu, zastosowano nowy tryb AVG Turbo Scan, zaś obsługa zapory sieciowej została poważnie uproszczona, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie opanować wszystkie dostępne opcje i narzędzia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0