WindowsProgramyAVG PC TuneUp 2014

AVG PC TuneUp 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
AVG Technologies
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
74,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba ciekawych programów i dodatków.
  • Wyraźna poprawa wydajności systemu.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może uszkodzić system.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

AVG PC TuneUp 2014 to bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego dokonamy optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Liczne narzędzia i dodatki są w stanie poprawić ogólną wydajność całego komputera.

Główną funkcją programu AVG PC TuneUp 2014 jest poprawa wydajności całego komputera, choć składa się na to wiele czynników i aspektów. Cały program to tak naprawdę zestaw licznych narzędzi i opcji, które odpowiadają za różne procesy i zadania. Co więcej, program pozwala użytkownikowi ustawić wiele parametrów systemu, łącznie z jego wyglądem, a wszystko po to aby zoptymalizować jego pracę i ustawić go zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Do najważniejszych modułów pakietu AVG PC TuneUp 2014 wchodzi między innymi narzędzie do optymalizacji rejestru systemu oraz usuwania zbędnych, błędnych lub starych wpisów. Oprócz tego na uwagę zasługują funkcje umożliwiające usuwanie zbędnych plików z dysku twardego tj. historii, plików tymczasowych, pozostałości po programach itd. Oczywiście TuneUp Utilities posiada moduł odinstalowywania aplikacji, który działa dużo bardziej skutecznie niż systemowe rozwiązanie znane z panelu sterowania.

Program AVG PC TuneUp 2014 posiada również liczne aktywne moduły, które działają bez konieczności aktywacji przez użytkownika. W najnowszej wersji programu udoskonalono funkcję o nazwie TuneUp Program Deactivator, której głównym zadaniem jest ograniczenie obciążenia generowanego przez zainstalowane programy do absolutnego minimum przy zachowaniu pełnej funkcjonalności tych programów. Należy również wspomnieć, że program AVG PC TuneUp 2014 przyspiesza rozruch komputera oraz posiada funkcję defragmentacji dysków twardych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0