WindowsProgramyAVG PrivacyFix 5.0.1

AVG PrivacyFix 5.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVG Technologies
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
413

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Możliwość poprawy swojej prywatności w sieci.
  • Dostępny jako dodatek do przeglądarek i systemów mobilnych.
  • Informacje na temat spersonalizowanych reklam, śledzenia witryn itp.
Minusy:
  • Nie blokuje wszystkich zagrożeń np. na Facebooku.

AVG PrivacyFix to bezpłatny dodatek do najpopularniejszych przeglądarek internetowych takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox etc., jak również urządzeń mobilnych działających w oparciu o systemy operacyjne Google Android czy też Apple iOS. 

 

Głównym zadaniem tego dodatku jest ochrona danych osobowych oraz prywatności podczas korzystania z Internetu, jak również na portalach społecznościowych. Po instalacji dodatku AVG PrivacyFix, od razu rozpoczyna się jego praca oraz skanowanie. Użytkownik uzyskuje informacje na temat śledzących go ciasteczek, spersonalizowanych reklam oraz zarobkach firm zewnętrznych na temat uzyskiwanych na jego temat informacji. Co ciekawe, dodatek umożliwia wyłączenie wszystkich elementów śledzących oraz widgetów społeczniościowych. Oprócz tego możliwe jest włączenie powiadomień informujących o tym, jak z naszymi informacjami obchodzą się odwiedzane witryny.

 

Po instalacji dodatku AVG PrivacyFix zwiększa się również nasze bezpieczeństwo na portalach społecznościowych. Możemy dopasować różne ustawienia w zależności od portalu tj. inne dla Facebooka, Twittera, Google+ czy też LinkedIn. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0