WindowsProgramyAbleton Live 9.7.4

Ableton Live 9.7.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ableton
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
927 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
276

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna liczba funkcji i najróżniejszych możliwości.
  • Mimo imponującej funkcjonalności obsługa programu jest dość prosta.
  • Intuicyjny i przejrzysty interfejs.
Minusy:
  • Dość ograniczona wersja testowa programu.
  • Brak polskiego języka interfejsu.

Ableton Live to zaawansowany program umożliwiający tworzenie, produkowanie oraz wykonywanie utworów muzycznych w wielu gatunkach. Mimo ogromnej liczby funkcji i złożonych narzędzie, program jest dość prosty w obsłudze za sprawą intuicyjnego interfejsu użytkownika.

 

Mimo dość zaawansowanego przeznaczenia, program Ableton Live skierowany jest do mniej doświadczonych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem muzyki. Program pracuje w czasie rzeczywistym i na bieżąco synchronizuje wszystkie wprowadzone przez użytkownika zmiany w poszczególnych plikach. Dzięki temu możemy edytować i modyfikować wybrane utwory w dowolnej chwili bez większych ograniczeń. Co ciekawe, podczas korzystania z programu możemy korzystać z tradycyjnego zestawu złożonego z klawiatury i myszy, jak i specjalnego kontrolera.

 

W programie Ableton Live uzyskujemy dostęp do wielu instrumentów muzycznych, próbek dźwięków i innych narzędzie do tworzenia muzyki w praktycznie każdym gatunku. Nie zabrakło również rozmaitych efektów i filtrów do przetwarzania, modyfikowania i ulepszania dźwięków. W skład całego pakietu Ableton Live wchodzi program główny, jak również 9 instrumentów do wypróbowania, 41 efektów do przetwarzania audio i MIDI, a także moduł Max for Live oferujący dostęp do wielu instrumentów, efektów i opcji personalizacji stworzonych przez społeczność Live.

 

Co więcej, posiadacze poprzednich edycji programu Ableton Live mogą zainstalować najnowszą wersję testową bez obaw, że ich poprzednio stworzona biblioteka utworów i dźwięków zostanie zmodyfikowana, skasowana lub nadpisana. Należy jednak pamiętać, że program wymaga teoretycznie mocnego sprzętu do działania, aby buforowanie dźwięków było dostatecznie szybkie i bezproblemowe. Zaleca się sprzęt z procesorem Intel Mac z Mac OS X 10.7 lub lepszym bądź PC z Windows 7 lub Windows 8, w którym pracuje wielordzeniowy procesor, minimum 2 GB pamięci RAM. Oprócz tego przyda się ekran o minimalnej rozdzielczości 1024 na 768 pikseli oraz co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku.

 

Należy również pamiętać, że aby korzystać z wersji testowej niezbędny jest dostęp do Internetu. Po instalacji wersji próbnej Ableton Live mamy 30 dni na testowanie wszystkich funkcji i opcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0