WindowsProgramyAcoustica Basic Edition 6.0 build 10

Acoustica Basic Edition 6.0 build 10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Acon AS
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Podstawowe funkcje edycyjne
Minusy:
  • Znaczne ograniczenie w stosunku do płatnych wersji

Acoustica Basic Edition powstała z myślą o użytkowniku domowym, który potrzebuje wydajnego i wygodnego narzędzia do edycji dźwięku, ale chce uniknąć płacenia za rozbudowany produkt dla profesjonalistów. 

Aplikacja należy do rodziny Acoustica stworzonej przez firmę Acon AS. Obok darmowej wersji Basic, w ofercie można odnaleźć również edycję Standard (cena 39,90 dolarów) i Premium (119,90 dolarów). 

Acoustica Basic Edition pozwala na nagrywanie, edytowanie, miksowanie i masterowanie plików dźwiękowych. Maksymalna częstotliwość próbkowania to 384 kHz. Pliki dźwiękowe edytowane w programie, można otagować przy użyciu formatów ID3Tag, RIFF oraz Vorbis.

Wersja darmowa, w odróżnieniu od edycji Standard i Premium, nie posiada edytora wielu ścieżek (multitrack editor). Brakuje również możliwości pętli oraz wielu efektów. Program w wersji darmowej nie wspiera technologii Surround 5.1 i 7.1, która jest zarezerwowana dla Premium Edition. Podobnie sprawa wygląda z funkcją nagrywania płyt CD, która jest zintegrowana w Standard i Premium Edition.

Mimo tego, Acoustica Basic Edition to program posiadający podstawowe funkcje edycyjne, które powinny wystarczyć większości użytkowników domowych.

Obsługiwane formaty audio: 

WAV, WAV64, AIFF (only loading), MP4 (AAC – Windows 7 or higher required), MP3, OGG, FLAC, WMA, AU

Obsługiwanie formaty wideo:

MPEG, WMV, AVI i inne obsługiwane przez DirectShow

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0