WindowsProgramyAcronis Disk Director 11.0.216 Home

Acronis Disk Director 11.0.216 Home download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Arconis Inc.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
119,52 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
300

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Bardzo wiele przydatnych funkcji.
  • Działa nawet po awarii systemu.
  • Obsługa wielu systemów plików.
Minusy:
  • Częste błędy w tworzonych obrazach.
  • Niekiedy skomplikowana obsługa.

Acronis Disk Director to zaawansowany i kompleksowy program, za pomocą którego zabezpieczymy dane przed uszkodzeniem lub przypadkowym usunięciem, łatwo i szybko skonfigurujemy i ustawimy zainstalowane w komputerze dyski twarde lub odzyskamy usunięte partycje.

Program Acronis Disk Director wyposażono między innymi w podstawowe opcje pozwalające zarządzać zainstalowanymi dyskami twardymi. Wśród nich znajdziemy narzędzie odpowiedzialne za tworzenie, usuwanie, scalanie, formatowanie, dzielenie, kopiowanie czy zmianę oznaczenia i nazwy dowolnej partycji na dysku twardym. Oprócz tego znajdziemy opcje odpowiedzialne za konwertowanie typu partycji oraz wykrywanie błędów na dysku.

Acronis Disk Director posiada również narzędzia, za pomocą których przeprowadzimy defragmentację dysku oraz rozdzielimy wolumin na kilku dyskach. Ciekawą opcją jest możliwość tworzenia archiwów lustrzanych, za pomocą której stworzymy na innym dysku dokładną kopię danych zabezpieczając je przed przypadkowym usunięciem lub skasowaniem. Warto również zwrócić uwagę na funkcje Acronis OS Selector oraz Acronis Recovery Expert. 

Za pomocą tych funkcji możemy szybko i prosto zarządzać kilkoma systemami operacyjnymi zainstalowanymi na jednym komputerze oraz przywracać utracone partycje na dyskach twardych. Warto również zwrócić uwagę na wbudowany generator nośnika, który pozwala korzystać z programu nawet w przypadku awarii systemu. Program Acronis Disk Director poradzi sobie z obsługą takich systemów plików, jak FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 oraz Linux SWAP. Aplikacja radzi sobie z obsługą dysków o pojemności powyżej 2 TB. Wersja testowa programu umożliwia pracę na woluminach o pojemności nie większej, niż 100 MB. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0