WindowsProgramyActive Presenter 3.9.1

Active Presenter 3.9.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Atomi Systems
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Możliwość nagrywania pulpitu bez ograniczeń
  • Rozbudowany system tworzenia prezentacji multimedialnych
  • Rozbudowana darmowa wersja
Minusy:
  • Brak możliwości eksportu prezentacji do formatów Office'a
  • Duża liczba opcji może wymagać przystosowania się do interfejsu

Active Presenter to zaawansowane narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych i przechwytywania obrazu z ekranu komputera. 

Jeśli tworzysz poradniki obsługi systemu Windows lub jakiegoś oprogramowania, zadowoli Cię funkcję pobierania wysokiej jakości wideo z całego ekranu komputera lub wybranego przez nas obszaru. Darmowa wersja programu nie ma ograniczeń czasu nagrywania, ani nie tworzy znaku wodnego z logiem programu, jak wiele konkurencyjnych programów.

Nagrane materiały wideo można wykorzystać w rozbudowanym menu tworzenia prezentacji, który umożliwia tworzenie diagramów, konspektów oraz integrowaniu multimediów: plików wideo i audio oraz najpopularniejszych formatów graficznych (JPEG, PNG, GIF, BMP, PNM, PCX, XPM, CUR, ICO, ANI). Projekty w Active Presenter można zabezpieczyć hasłem, a program posiada możliwość tworzenia kopi bezpieczeństwa.

Active Presenter jest dostępny w trzech wersjach: Free, Standard i Professional. Prezentowana darmowa wersja jest bardzo rozbudowana i w porównaniu do płatnych edycji wyróżnia się brakiem możliwości importowania slajdów z PowerPointa, tworzenia odnośników do stron internetowych, e-maili i wprowadzania skryptów Java do slajdów. Poza tym, ograniczone są możliwość eksportowania: pliki wideo można zapisać w formacie WMV, AVI czy MPEG4, ale nie ma możliwości eksportu naszych dokonań w FLV i formatach tekstowych: Word, PDF, Excel czy PowerPoint.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0