WindowsProgramyAd-Aware Free Antivirus+ 10.5.2.4379

Ad-Aware Free Antivirus+ 10.5.2.4379 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Lavasoft
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
281

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Sprawdzona technologia
  • Intuicyjne menu
  • Darmowy dla użytkownika domowego
Minusy:
  • Brak polonizacji

Ad-Aware Free Antivirus+ to rozbudowany program antywirusowy, za którego stworzenie odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus. 

Aplikacja ta skanuje twarde dyski oraz rejestr, wyszukując w nich elementy szpiegujące. Program sprawdza komputer pod kątem wszystkich rodzajów  złośliwego oprogramowania takich jak spyware, trojany, hijacking, itp. Ad-Aware Free Antivirus+ pozwala na ich identyfikację, odnalezienie i skuteczne usunięcie z systemu. Program posiada narzędzie automatycznie skanujące pliki, które pobieramy, dzięki czemu nie zainstalujemy zarażonych plików. Prezentowany antywirus cechuje się wydajnym emulatorem Malware oraz funkcją Game Mode, która pozwala na ukrycie funkcji antywirusa, tak by nie przeszkadzać w grze lub oglądaniu filmu.

Jedną z zalet Ad-Aware Free Antivirus+ jest automatyczna aktualizacja bazy danych, w której znajdują się wszystkie znane, złośliwe programy szpiegujące. Dzięki temu użytkownik nie musi sprawdzać ręcznie, czy pojawiła się nowa wersja aplikacji. Można używać tego programu za darmo w domu. Do działań komercyjnych  przewidziana jest wersja Pro, za której używania trzeba płacić. Szczegóły znajdują się na stronie producenta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0