WindowsProgramyAdobe Audition CS6 5.0.2

Adobe Audition CS6 5.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Adobe
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
308 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
524

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości edycyjne
  • Dopracowany interfejs
Minusy:
  • Umiarkowana wydajność
  • Wysoki koszt licencji
  • Tylko dla profejsonalistów

Adobe Audition CS6 to edytor dźwięku stworzony dla użytkownika specjalizującego się w tworzeniu ścieżek dźwiękowych do filmów, gier, audycji radiowych czy muzyka, który obrabia swoje dzieła, poddaje je miksowaniu i masterowaniu. 

Narzędzia edycyjne są bardzo rozbudowane – ze ścieżkami audio można zrobić prawie wszystko – poprawić ich jakość, odpowiednio zmodyfikować, usunąć niedoskonałości (np. szumy), zwiększyć lub zmniejszyć szybkość itd. Program posiada możliwość automatycznego dostosowywania mowy do materiału wideo, co ułatwia synchronizację dźwięku z ruchem warg na filmie. Praca z plikami dźwiękowymi jest prosta, aplikacja wykorzystuje potencjał nowoczesnych komputerów, a dzięki intuicyjnemu menu, obsługa jest stosunkowo prosta, jak na tak dużą liczbę opcji i możliwości jakie daje Adobe Audition CS6. Nowością w jest obsługa pulpitów kontrolnych EUCON, narzędzie do nagrywania płyt CD, a także system generowania tonów. 

Adobe Audition CS6 jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej, a jako, że to produkt specjalistyczny, umiejętności językowe do obsługi są wskazane. Przed zakupem, warto sprawdzić wersję próbną, która pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności aplikacji przez 30 dni. Pobranie wersji testowej odbywa się przez aplikację Creative Cloud, do której zamieszczamy odnośnik. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0