WindowsProgramyAdobe Captivate 7.0.0.118

Adobe Captivate 7.0.0.118 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Adobe Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1030 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba plików multimedialnych, które można umieścić w slajdzie
  • Import plików z PowerPoint
  • Obsługa standardu HTML5
  • Ogromna funkcjonalność
Minusy:
  • Brak polskiej wersji
  • Wysoka cena

Adobe Captivate to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi stworzonych do tworzenia prezentacji multimedialnych i materiałów szkoleniowych. Za produkt odpowiada renomowana firma Adobe, autorzy m.in. kulowego wśród grafiki Photoshopa. 

Prosty interfejs aplikacji pozwala szybko opanować podstawy tworzenia kolejnych slajdów. Jeśli wcześniej korzystaliśmy z konkurencyjnego PowerPointa wchodzącego w skład pakietu Office, poczujemy się jak w domu - układ menu jest podobny, a zasada tworzenia kolejnych plansz - taka sama. Co więcej, Adobe stworzyło narzędzie do importu starych prezentacji z PowerPointa do Adobe Captivate. Możliwości programu są jednak większe niż w produkcie Microsoftu.

Dużą zaletą jest duża liczba predefiniowanych szablonów, które pozwolą skupić się tylko na treści - szatę graficzną będziemy mieli już gotową. Slajdy mogą składać się z plików graficznych, tekstu, filmów SWF. Adobe Captivate posiada pełne wsparcie dla języka HTML5, więc każdy slajd może być zaawansowanym pakietem kodu lub np. symulacją działania aplikacji. Adobe Captivate może służyć również jako narzędzie eLearingowe - wszystko dzięki możliwości tworzenia interaktywnych slajdów z quizami. 

Adobe Captivate przyda się do tworzenia prezentacji naukowych, filmów instruktarzowych i reklamowania produktów lub usług. Jest to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi, które zadowoli wymagających użytkowników biznesowych. Niestety, wiąże się z tym wysoka cena - ponad 420 euro. Program można jednak testować za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0