WindowsProgramyAdobe Flash Builder 4.7

Adobe Flash Builder 4.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
979 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromne możliwości mimo stosunkowo prostej obsługi.
  • Możliwość uzyskania darmowej licencji.
  • Z obsługą programu poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.
Minusy:
  • Program nie posiada licencji do użytku komercyjnego.

Adobe Flash Builder to bardzo ciekawy i prosty w obsłudze program, za pomocą którego możemy stworzyć zaawansowane aplikacje internetowe (tzw. Rich Internet Applications) bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy informatycznej i doświadczenia programistycznego. 

Oprócz tego za pomocą programu Adobe Flash Builder możemy stworzyć ciekawe aplikacje w technologii Adobe Flash, które można uruchamiać bezpośrednio z poziomu komputera i systemu operacyjnego. Warto wspomnieć o tym, że zastosowanie tego typu rozwiązań dość mocno zmieniło oblicze Internetu. Obecnie większość danych i operacji wykonywana jest przez komputer użytkownika, a w związku z tym zaawansowanie wyświetlanych materiałów może być na wysokim poziomie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszono również zaangażowanie serwera w wykonywane czynności, a co za tym idzie łącze nie jest tak obciążone. 

Warto zwrócić uwagę na prostotę obsługi, przede wszystkim za sprawą wykorzystania środowiska Flex Builder. Użytkownicy mogą skorzystać z systemu ActionScript 3.0 oraz znaczników MXML. Z pewnością ogromną zaletą jest zastosowanie metody WYSIWYG (w rozwinięciu skrótu: What You See Is What You Get) co w wolnym tłumaczeniu oznacza: „Dostaniesz to, co widzisz”. Dzięki tej technologii użytkownik może na bieżąco śledzić wyniki swojej pracy i sprawdzać, jaki będzie finalny efekt. 

W najnowszej wersji pakietu Adobe Flash Builder zastosowano między innymi takie moduły, jak Flex Charting, który odpowiada za wizualizację dynamicznych statystyk oraz Flex Data Services, za pomocą którego możemy obsługiwać zaawansowane wymiany i synchronizację danych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0