WindowsProgramyAdobe Photoshop Elements 11

Adobe Photoshop Elements 11 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Adobe Systems
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.8 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
588

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości edycji zdjęć
  • Obsługa wielu formatów
  • Wygodne środowisko pracy
Minusy:
  • Duży rozmiar pliku instalacyjnego

Adobe Photoshop Elements to oprogramowanie do edycji grafiki rastrowej, której funkcjonalność jest niezwykle duża, jednak wyraźnie mniejsza niż w przypadku flagowego produktu: Photoshop CC. 

Aplikacja jest narzędziem do edycji grafik i zdjęć, dzięki któremu można wykonać niemal dowolny retusz zdjęcia. Liczba funkcji i zaawansowanych narzędzi sięga kilkudziesięciu, zaś w Internecie można znaleźć setki przykładowych, obrobionych w tym programie grafik i poradników, jak uzyskać prezentowany efekt.

Funkcje Adobe Photoshop Elements skupiają się wokół profesjonalnej edycji zdjęć: program pozwala na korygowanie kolorów, balansu bieli, kontrastu czy oświetlania. Możliwe jest wykorzystanie ponad 100 efektów, które mogą poprawić całe zdjęcie lub jego część. Program pozwala na wycięcie jakiegoś elementu, który nie jest nam potrzeby w kadrze, albo przerobienie zdjęcia tak, by pasował to naszych potrzeb lub preferencji. Aplikacja posiada funkcję znajdowania zdjęć zawierających wybrane przez nas obiekty. Silnik programu bada zdjęcia pod względem ich zawartości i prezentuje odpowiednie wyniki np. wyszuka Big Bena w grupie zdjęć z wycieczki do Londynu. Ułatwia to zarządzanie dużą biblioteką zdjęć. Adobe Photoshop Elements jest zintegrowane z usługą Photoshop Showcase, pozwalającą na tworzenie albumów online. Możliwe jest również wysyłanie zdjęć na Facebooka lub publikację materiału wideo na YouTube czy Vimeo.

Adobe Photoshop Elements jest programem o znacznie mniejszych opcjach niż flagowy Photoshop, jednak dzięki temu jego cena jest stosunkowo niska – waha się w okolicach 300 zł.

Adobe udostępnia swój program w wersji demonstracyjnej. Aby móc sprawdzić możliwości aplikacji konieczne jest zarejestrowanie się na stronie adobe.com i pobranie aplikacji Adobe Download Assistant umożliwiającej pozyskanie wersji testowej Adobe Photoshop Elements.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0