WindowsProgramyAdvanced Disk Recovery 1.2.500.14434

Advanced Disk Recovery 1.2.500.14434 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Systweak Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4844

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania ważnych danych.
  • Dość prosty i intuicyjny interfejs.
Minusy:
  • Odzyskiwanie plików nie zawsze jest skuteczne.
  • Bardzo duże ograniczenia wersji Trial.

Advanced Disk Recovery to bardzo przydatne i niezawodne oprogramowanie, za pomocą którego odzyskamy przypadkowo skasowane, uszkodzone po ataku wirusów lub utracone w innych okolicznościach dane. Program pozwala odzyskać pliki lub całe foldery zarówno z dysków twardych, jak również nośników przenośnych takich jak pamięci flash, zewnętrznych dysków podłączonych za pomocą portu USB, a nawet porysowanych płyt CD, DVD lub Blu-ray.

Program Advanced Disk Recovery wyposażono w bardzo zaawansowany i skuteczny mechanizm skanujący, który przywraca wszystkie skasowane pliki z dysków twardych i nośników zewnętrznych. Mimo ogromnej mocy i zaawansowanych opcji, program posiada prosty w obsłudze i czytelny interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia i wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą programu i odzyskaniem utraconych danych.

Użytkownicy mogą skorzystać z dwóch trybów skanowania. Jeśli chcemy szybko odzyskać pliki, możemy skorzystać z trybu szybkiego, który identyfikuje usunięte dane korzystając z ukrytego pliku MFT (Master File Table). Plik ten zawiera wszystkie wpisy i kompletne informacje dotyczące wszystkich, nawet wykasowanych danych na komputerze. Jeśli jednak tryb szybki nie zadziała, możemy skorzystać z trybu pełnego, który dokonuje dogłębnej analizy dysku twardego w poszukiwaniu wszystkich utraconych plików lub folderów.

Należy jednak pamiętać, że skuteczność odzyskania utraconych plików zależy również od zachowania użytkownika. Po skasowaniu plików należy bezwzględnie przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim nie należy wykonywać żadnych operacji na partycji, na której znajdował się skasowany plik – nie wolno instalować nowych programów, kopiować plików etc., gdyż późniejsze odzyskanie plików z partycji o naruszonej strukturze może być trudniejsze lub całkowicie niewykonalne.

Program Advanced Disk Recovery udostępniany jest w wersji Trial i ma kilka ograniczeń – działa przez 15 dni od daty instalacji i pozwala na odzyskanie tylko 5 plików. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0