WindowsProgramyAdvanced SystemCare Free 11.0.3.169

Advanced SystemCare Free 11.0.3.169 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Iobit, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
46,10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
274

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo skuteczne i szybkie działanie w czasie rzeczywistym.
  • Prosty i intuicyjny interfejs w języku polskim.
  • Ogromna liczba opcji, narzędzie i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Brakuje kilka ciekawych opcji, które pojawiają się w płatnej wersji PRO.
  • Dość nachalnie zachęca do instalacji innych narzędzi tego producenta.

Advanced SystemCare Free to darmowa edycja bardzo rozbudowanego i funkcjonalnego narzędzia, za pomocą którego zoptymalizujemy działanie systemu operacyjnego Microsoft Windows. Prosta obsługa i bardzo intuicyjny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego, będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji i dodatków.

 

Advanced SystemCare Free wyposażono w kilka modułów, które dbają o odpowiednią optymalizację systemu Windows. W praktyce, już po jednym kliknięciu możemy skorzystać z automatycznej diagnozy, która wyszuka wszystkie problemy w systemie. Mowa tu między innymi o programach szpiegujących, błędach w rejestrze systemowym, zbędnych plikach tymczasowych i śmieciach, jak również komponentach naruszających naszą prywatność. Program nie pomija także błędnych skrótów oraz historii przeglądarki. Oczywiście możemy sami zdecydować, które elementy mają zostać usunięte z komputera.

 

Dzięki programowi Advanced SystemCare Free będziemy również w stanie ochronić system przed różnymi działaniami z zewnątrz. Za przykład może posłużyć tu opcja, która pozwala na ustawienie strony startowej w przeglądarce, oraz zablokowanie możliwości zmiany np. za pomocą złośliwego oprogramowania. Bardzo często zdarza się, że instalując program przypadkowo zaznaczamy opcję związaną ze zmianą strony startowej. Zdarza się, że przywrócenie poprzednich ustawień bywa bardzo utrudnione przez instalację dodatkowych komponentów.

 

Za pomocą aplikacji będziemy mogli szybko i bez większych problemów usuwać instalowane automatycznie, niechciane wtyczki i dodatki, jak również irytujące paski narzędziowe. Za pomocą Advanced SystemCare Free będziemy mogli również wyłączyć zbędne elementy oraz funkcje systemu operacyjnego, które obniżają wydajność oraz osłabiają bezpieczeństwo. Ciekawostką jest również funkcja Turbo Boost, która tymczasowo wyłącza wiele składników systemu, by poprawić wydajność komputera w wymagających programach lub grach.

 

Dla wymagających i dociekliwych użytkowników również znajdzie się coś ciekawego. W zakładce Narzędzia znajdziemy wiele dodatkowych opcji, takich jak narzędzie przydatne przy usuwaniu programów i gier, jak również pozostałości po nich w różnych folderach. Nie zabrakło również funkcji defragmentacji dysków i partycji, możliwości sprawdzenia integralności oraz funkcji przywracania omyłkowo usuniętych plików. Warto zaznaczyć, że do dyspozycji dostaniemy także moduł przeznaczony do kompletnego i bezpowrotnego usuwania plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0