WindowsProgramyAdvanced Uninstaller PRO 11.34

Advanced Uninstaller PRO 11.34 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Innovative Solutions
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża liczba dodatkowych modułów i narzędzi.
  • Skuteczne usuwanie programów wraz z powiązanymi plikami, katalogami, wpisami etc.
  • Przyjazny interfejs i prosta obsługa.
Minusy:
  • Przy nieumiejętnym stosowaniu istnieje ryzyko uszkodzenia programów lub systemu.

Advanced Uninstaller PRO to bardzo kompleksowe narzędzie, którego głównym, choć nie jedynym zadaniem jest odinstalowywanie aplikacji i programów z dysku komputera z systemem Windows. Oprócz tego program poradzi sobie z zarządzaniem przeglądarkami, naprawianiem rejestru czy też pozostałych elementów wchodzących w skład systemu.

Najważniejszy jest oczywiście moduł do usuwania wszelakiego oprogramowania z dysku twardym. Otóż moduł ten wyświetla kompletną listę zainstalowanych na komputerze programów wraz z opisem, dokładną datą instalacji, architekturą, (32 lub 64-bitową) etc. Co więcej, Advanced Uninstaller PRO wyposażono w dodatkową funkcję monitorującą wszystkie zachodzące zmiany po zainstalowaniu nowej aplikacji.

Warto zaznaczyć, że Advanced Uninstaller PRO nie jest zwykłym programem do usuwania programów. Podczas odinstalowywania dowolnej aplikacji, program dokładnie analizuje wszystkie pliki i usuwa nie tylko główny katalog z zainstalowanym programem, ale również wszystkie powiązane katalogi, wpisy do rejestru etc. Mówiąc w skrócie, po usunięciu danego programu, w systemie nie zostanie po nim praktycznie żaden ślad.

Oprócz podstawowych funkcji, w programie Advanced Uninstaller PRO znajdziemy także dodatkowe moduły do zarządzania i monitorowania panelem sterowania, zainstalowanymi czcionkami, panelem startowym itp. Na deser dostajemy narzędzie do usuwania zbędnych lub zduplikowanych plików. Nie jest to jednak koniec, gdyż w zasobach programu znajdziemy także dodatki, za pomocą których usuniemy historię przeglądanych stron, ciasteczka i wyczyścimy katalogi tymczasowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0