WindowsProgramyAdwCleaner 6.046

AdwCleaner 6.046 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Xplode
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
183

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Praktycznie automatyczny proces skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania.
  • Wysoka skuteczność w eliminowaniu niechcianych komponentów.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Czytelny i intuicyjny interfejs.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy mogą narzekać na niewielką ilość dodatkowych opcji.
  • Nie zawsze wykrywa najnowsze komponenty reklamowe.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

AdwCleaner to bardzo popularne i proste w obsłudze narzędzie do lokalizowania oraz usuwania potencjalnie niechcianego i szkodliwego oprogramowania. Program jest bardzo skuteczny i w pełni darmowy, dzięki czemu ciągle zyskuje na popularności.

 

Program świetnie radzi sobie z wszelkiego rodzaju komponentami reklamowymi adware, które utrudniają użytkowanie komputera poprzez wyświetlanie nachalnych reklam. Ponadto tego typu komponenty modyfikują ustawienia przeglądarek internetowych, mogą również instalować zbędne paski narzędziowe, które również utrudniają lub uniemożliwiają korzystanie z przeglądarki internetowej. 

 

AdwCleaner to lekki i szybki program, który ma bardzo niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemu. Ponadto prosta i bezproblemowa obsługa sprawia, że nawet początkujący użytkownicy będą w stanie dokonać naprawy systemu. Wśród najczęstszych problemów można wyróżnić m.in. zmianę strony startowej przeglądarki, wyświetlanie przeszkadzających reklam, komunikatów itp. Ponadto poradzimy sobie z problemami związanymi z ryzykiem utraty prywatnych danych.

 

Kolejną zaletą może być brak konieczności instalacji, dzięki czemu możemy AdwCleaner przechowywać na pamięci zewnętrznej USB. Program korzysta z baz danych posiadających informacje o wszystkich szkodliwych programach do usunięcia. Po zakończeniu działania narzędzie generuje raport informujący o wykonanych działaniach itp. Oczywiście cały proces odbywa się automatycznie, zaś do zadań użytkownika należy jedynie ponowne uruchomienie komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0