WindowsProgramyAger Web Edytor 4.6

Ager Web Edytor 4.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Jacek Fedorczyk
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Wiele bardzo ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Intuicyjny i przejrzysty interfejs zapewnia prostą i bezproblemową obsługę.
Minusy:
  • Sporadyczne błędy przy instalacji.
  • Problemy ze stabilnością.

Ager Web Edytor to bezpłatny edytor HTML, który wyposażono w intuicyjny interfejs oraz praktyczne kreatory, które przydadzą się początkującym użytkownikom w tworzeniu zaawansowanych stron internetowych. 

Do najważniejszych funkcji i możliwości programu należy przede wszystkim obsługa kodowania polskich znaków 8859-2 i windows-1250 oraz multimedialne wsparcie dla automatycznego podłączania pluginów, takich jak QuickTime, Media Pleyer, RealMedia etc. Oprócz tego Ager Web Edytor wyposażono w bardzo rozbudowany generator okienek typu Pop-Up oraz tzw. Rollover do podmiany obrazów na stronie internetowej przydatny szczególnie przy wolnym łączu.

Warto również wspomnieć o zastosowaniu obsługi makro-kodów oraz możliwości zapisania szablonów do wielu plików jednocześnie. Program Ager Web Edytor posiada także wsparcie dla PHP i JavaScript, zaś w najnowszej wersji pojawiło się narzędzie do zamiany tekstu na Encje Html oraz funkcja generowania odpowiedniego kodu z adresem e-mail z możliwością umieszczenia do na stronie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0