WindowsProgramyAirDC++ 2.91

AirDC++ 2.91 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Night & maksalaatikko
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22,42
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromne możliwości konfiguracyjne programu.
  • Stabilna i szybka praca.
  • Możliwość pobierania wielu plików jednocześnie, dodawania limitów itp.
Minusy:
  • Problemy z działaniem na starszych systemach np. Windows XP.
  • Możliwość pobrania śmieci, wirusów itp.

AirDC++ to bardzo ciekawy, prosty w obsłudze i lekki program będący klientem sieci Direct Connect. Narzędzie bazuje na bardzo popularnym i lubianym przez użytkowników programie Strong DC++. W wielkim skrócie opisywana aplikacja umożliwia bezpośrednią wymianę plików pomiędzy użytkownikami wspomnianej sieci.

 

Za pomocą programu AirDC++ użytkownik uzyskuje dostęp do ogromnej bazy różnego rodzaju plików, zdjęć, muzyki, oprogramowania, gier itp. Należy wspomnieć, że użytkownicy poprzedniego programu w najnowszej, zmienionej odsłonie dostają o wiele więcej opcji i ciekawych funkcji. Oczywiście główną opcją jest możliwość pobierania praktycznie dowolnej ilości danych udostępnianych przez znajomych lub innych użytkowników tego programu. Po połączeniu się ze specjalnym serwerem, tak zwanym HUBem możemy pobierać różne pliki bezpośrednio na dysk twardy naszego komputera. 

 

Na uwagę zasługuje między innymi możliwość pobierania plików z wielu źródeł jednocześnie, dzięki czemu prędkość pobierania znacząco rośnie. AirDC++ wyposażono w kilka przydatnych dodatków, między innymi opcję wprowadzania limitów transferu dla połączeń przychodzących i wychodzących, jak również możliwość segmentowania plików, statystyk sieciowych, kolejkowania pobieranych plików itp. Co ciekawe, możemy komunikować się z innymi użytkownikami programu pytając np. o jakość ściąganych plików. Zaawansowani użytkownicy docenią bardzo duże możliwości konfiguracji programu od kwestii połączenia internetowego po wygląd okna. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0