WindowsProgramyAlcohol 52% 2.0.2.4713

Alcohol 52% 2.0.2.4713 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Alcohol Software
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
491

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3

Za pomocą programu Alcohol 52% możemy stworzyć do 6 wirtualnych, niezależnych od siebie napędów, w których zamontujemy obrazy płyt z muzyką, filmami, grami czy oprogramowaniem. Dzięki temu, nie musimy korzystać z oryginalnych, zazwyczaj bardzo kosztownych nośników, które przy częstym użytkowaniu zużywają się, rysują etc. W skrajnych przypadkach, intensywnie użytkowany nośnik może odmówić współpracy.

Do największych zalet programu Alcohol 52% należy przede wszystkim wydajny silnik oparty na równie znanym narzędziu o nazwie Alcohol 120%, który poradzi sobie z najpopularniejszymi zabezpieczeniami, takimi jak SafeDisc, SafeDisc2, Laserlock, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Niestety sporą wadą może być brak możliwości nagrania stworzonych za pomocą programu Alcohol 52% obrazów na nośnikach CD, DVD lub Blu-ray.

Narzędzie poradzi sobie z obsługą takich formatów obrazów, jak Nero Burning ROM (.nrg), Media Descriptor (.mds), CloneCD (.ccd/.img/.sub), standardowy ISO (.iso), CDRWin (.cue/.bin), BlindSuite (.bwt/.bwi/.bws), DiscJuggler (.cdi). Jeśli chodzi o nośniki, Alcohol 52% obsłuży płyty CD w odmianie CD-DA, CD+G, CD-ROM, CD-XA, Video CD, Photo CD, Mixed Mode, Multi-session CD oraz DVD w wariantach DVD-ROM, DVD-Video i DVD-Audio.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a polski interfejs jest na tyle czytelny, że każdy użytkownik, nawet bez podstawowego doświadczenia informatycznego poradzi sobie z obsługą licznych opcji i możliwości programu Alcohol 52%.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0