WindowsProgramyAngel Writer 3.2

Angel Writer 3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Angelic Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,10 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa – intuicyjny interfejs.
  • Obsługa kilku najważniejszych formatów.
  • Podstawowe opcje nie wprowadzają zbędnego zamieszania.
Minusy:
  • Brak obsługi najpopularniejszego formatu, czyli DOC.
  • Bardziej wymagający użytkownicy mogą narzekać na niewielką ilość opcji.

Angel Writer to bardzo popularny i prosty w obsłudze edytor tekstu stworzony przez rosyjskich programistów, za pomocą którego stworzymy dokumenty w takich formatach, jak TXT, RTF czy HTML.

Co prawda edytor Angel Writer umożliwia tworzenie dokumentów w kilku popularnych formatach, jednak nie pozwala otwierać ani edytować plików w najpopularniejszym z nich, czyli DOC – format ten tworzony jest przez pakiet biurowy Microsoft Office, a konkretnie przez edytor tekstu Word.

Program Angel Writer został stworzony przede wszystkim z myślą o początkujących i mało wymagających użytkownikach, którzy nie potrzebują skomplikowanych opcji edycji i konfiguracji. Narzędzie wyposażono w podstawowe opcje, takie jak zmiana czcionek, kolorów, tworzenie hiperłączy, punktowanie, numerowanie, tabele, obrazki itp.

Na uwagę zasługuje między innymi intuicyjny interfejs programu, który przypomina nieco ten zastosowany w niezwykle popularnym Microsoft Word – układ klawiszy i przycisków jest bardzo podobny, zaś niektóre z nich są niemal identyczne, jak te zastosowane w programie produkcji giganta z Redmond. Między innymi dlatego obsługa i wdrożenie jest bardzo proste i szybkie, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia opanują wszystkie opcje i możliwości.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0