WindowsProgramyAntiBrowserSpy 2015,152

AntiBrowserSpy 2015,152 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Abelssoft GmbH
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,52 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
297

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji dotyczących prywatności i bezpieczeństwa.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo przyjemny dla oka interfejs.
Minusy:
  • Tylko wersja trial.
  • Niektóre opcje przeszkadzają w przeglądaniu internatu.

AntiBrowserSpy to bardzo przydatne, uniwersalne i bardzo kompleksowe narzędzie do zarzadzania ustawieniami prywatności i bezpieczeństwa zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych. Program działa globalnie i stosuje wszystkie zmiany do wszystkich przeglądarek obecnych na dysku komputera.

Zacznijmy od jednej z wielu zalet, czyli wygląd i obsługa. Interfejs programu jest bardzo intuicyjna i estetyczna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie obsłużyć AntiBrowserSpy bez żadnego problemu. Co więcej, wszystkie opcje i narzędzia zostały posegregowane w specjalnych zakładkach, dzięki czemu praca z programem jest prosta, wygodna i przyjemna. Jakby tego było mało, każda funkcja posiada krótki i zrozumiały opis działania oraz wszystkie zalety, jakie ze sobą niesie.

Nie można również zapomnieć o tym, co ten program w ogóle potrafi, a trzeba przyznać, że zalety są spore. Po pierwsze, z poziomu AntiBrowserSpy możemy zarządzać ustawieniami wszystkich zainstalowanych w systemie przeglądarek internetowych. Za pomocą programu możemy między innymi wyłączyć wszystkie podejrzane funkcje szpiegowskie, które mogą np. przesyłać do producentów oprogramowania nasze prywatne dane, ID przeglądarki, adresy odwiedzanych stron itp. Ponadto możemy wyłączyć mechanizm automatycznych aktualizacji oraz funkcje wysyłania raportów o awariach.

Program AntiBrowserSpy został również wyposażony w przydatną funkcję o nazwie StealthBrowser, która blokuje możliwość przesyłania do odwiedzanych witryn danych na temat wersji przeglądarki, lokalizacji, zainstalowanych rozszerzeniach i innych. Informacje te mogą być co prawda wykorzystywane do poprawnego wyświetlania stron internetowych, ale oprócz tego mogą służyć do szpiegowania użytkownika. W AntiBrowserSpy  znajdziemy również przydatne funkcje pozwalające czyścić historię przeglądarki, ciasteczka, listę pobieranych plików czy też pamięć podręczną.

Na deser otrzymujemy narzędzie do tworzenia kopii zapasowych różnych elementów przeglądarki, takich jak zakładki, ciastka, hasła, historia, wtyczki, dodatki itp. Użytkownik może również skorzystać z harmonogramu zadań i ustawić między innymi funkcję automatycznego wykonywania różnych operacji, takich jak archiwizacja danych, kasowanie historii itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0