WindowsProgramyAnyToISO 3.7.4

AnyToISO 3.7.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
CrystalIdea Software Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,99 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
204

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Obsługa dużej ilości formatów plików.
  • Prosty i czytelny interfejs.
  • Szybka i stabilna praca.
Minusy:
  • Ograniczenie dotyczące maksymalnego rozmiaru obrazu.

AnyToISO to bezpłatne narzędzie (z kilkoma ograniczeniami), którego głównym zadaniem jest ułatwienie zarządzania plikami obrazów w formacie ISO. Za jego pomocą możemy łatwo konwertować dane do obrazów ISO, a także zgrywać zawartość różnych nośników.

 

Program ten bez problemu zgra do formatu ISO zawartości takich nośników, jak CD, DVD, a także Blu-ray. Obsługa wspomnianej aplikacji jest prosta a cały proces ogranicza się do wsunięcia płyty z danymi do napędu, następnie wybrania nośnika z menu programu oraz katalogu docelowego, w którym zostanie zapisany gotowy obraz. Co ciekawe, AnyToISO poradzi sobie również z innymi formatami, takimi jak BIN i CUE, bez problemu rozpakuje również obrazy zapisane w formacie DMG (Apple) oraz DEB i RPM (Linux).

 

Narzędzie to skierowane jest przede wszystkim do użytkowników, którzy chcą stworzyć kopię zapasową cennych zbiorów programów, filmów czy muzyki, jak również do tych, którzy nie chcą niszczyć oryginalnych nośników z grami itp. Należy powiedzieć również, że AnyToISO poradzi sobie z konwertowaniem różnych obrazów płyt do formatu ISO. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI czy IMG. AnyToISO jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows oraz Apple Finder, a także wspiera niemal wszystkie rodzaje płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 

Należy zaznaczyć, że darmowa wersja aplikacji posiada pewne ograniczenie. Otóż nie jest możliwe tworzenie i zarządzanie plikami większymi niż płyta CD (max. 870 MB).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0