WindowsProgramyApowersoft Video Download Capture 5.0

Apowersoft Video Download Capture 5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Apowersoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26,49 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
227

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Sprawne i wydajne działanie.
  • Wiele przydatnych opcji.
Minusy:
  • Bardzo krótka wersja próbna.
  • Niewielka ilość obsługiwanych formatów.

 

Apowersoft Video Download Capture to bardzo funkcjonalny, wielozadaniowy, choć niewielki i dość prosty w obsłudze program do pobierania różnych materiałów z sieci, monitorowania aktywności na komputerze orz konwertowania plików pomiędzy formatami. To idealne narzędzie dla użytkowników, którzy uwielbiają muzykę i filmy, ale nie zawsze mogą skorzystać z internetu by odtworzyć ulubiony materiał online.

 

Program Apowersoft Video Download Capture został zaprojektowany głównie z myślą o poprawie komfortu pracy z multimediami. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o możliwość zapisywania różnego rodzaju materiałów udostępnianych w sieci na dysku twardym komputera z możliwością późniejszego odtworzenia bez wymaganego połączenia z siecią internetową. Aplikacja poradzi sobie z różnego rodzaju strumieniowaniem tj. HTTP, FTP i RTMP. Co ciekawe, Apowersoft Video Download Capture poradzi sobie zarówno z pobraniem pojedynczych plików np. jednego filmu lub piosenki, jak również zapisaniem całego zbioru w najwyższej możliwej jakości zapewnionej przez źródło.  Po pobraniu plik można odtworzyć we wbudowanym odtwarzaczu. 

 

Ciekawym dodatkiem jest możliwość nagrywania aktywności na pulpicie, co może być ciekawym narzędziem dla tych, którzy tworzą poradniki lub szkolenia. Nie zabrakło również możliwości konwersji plików wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami: MP4, FLV, MKV, AVI oraz innymi, które są zgodne z urządzeniami przenośnymi. Na deser dostajemy prosty w obsłudze edytor wideo z funkcją kadrowania, dodawania napisów, przycinania itp. 

 

Program udostępniany jest na zasadzie próbnej licencji i działa tylko 3 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0