WindowsProgramyApowersoft Video Download Capture 6.3.1

Apowersoft Video Download Capture 6.3.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Apowersoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
61,36 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
175

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Sprawne i wydajne działanie.
  • Wiele przydatnych opcji.
Minusy:
  • Niewielka ilość obsługiwanych formatów.
  • Bardzo krótka wersja próbna.

Apowersoft Video Download Capture to funkcjonalny, choć niewielki i dość łatwy w obsłudze program do pobierania różnych materiałów z sieci, monitorowania aktywności na komputerze oraz konwertowania aplikacji pomiędzy formatami. To perfekcyjne narzędzie dla użytkowników, którzy uwielbiają muzykę i filmy, ale nie zawsze mogą skorzystać z internetu by odtworzyć ulubiony materiał online.

 

Apowersoft Video Download Capture został zaprojektowany głównie z myślą o poprawie komfortu pracy z multimediami. Chodzi tu przede wszystkim o możliwość zapisywania różnego rodzaju materiałów udostępnianych w sieci na dysku twardym komputera z możliwością późniejszego odtworzenia bez wymaganego połączenia z siecią internetową. Program poradzi sobie z różnego rodzaju strumieniowaniem tj. HTTP, FTP i RTMP. Co ciekawe, Apowersoft Video Download Capture poradzi sobie zarówno z pobraniem pojedynczych plików, np. jednego filmu lub utworu, jak również zapisaniem całego zbioru w najwyższej możliwej jakości zapewnionej przez źródło. Po pobraniu plik można odtworzyć we wbudowanym odtwarzaczu.

 

Interesującym dodatkiem jest możliwość nagrywania aktywności na pulpicie, co może być przydatnym narzędziem dla tych, którzy tworzą poradniki lub szkolenia. Istnieje również możliwości konwersji plików wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami: MP4, FLV, MKV, AVI oraz innymi, które są zgodne z urządzeniami przenośnymi. Na deser dostajemy prosty w obsłudze edytor wideo z funkcją kadrowania, dodawania napisów, przycinania itp.

 

Program udostępniany jest na zasadzie próbnej licencji i działa tylko 3 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0