WindowsProgramyAreca Backup 7.4.3

Areca Backup 7.4.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Olivier Petrucci
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,76 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa mimo interfejsu w języku angielskim.
  • Możliwość tworzenia kopii zapasowych dowolnych lokalizacji.
  • Wysoka wydajność i spora liczba opcji.
Minusy:
  • Początkujący na początku mogą się nieco zgubić w mnogości ustawień.

Areca Backup to bezpłatny, udostępniany na zasadach otwartej licencji Open Source program, za pomocą stworzymy, a następnie w razie potrzeby przywrócimy kopię zapasową dowolnej lokalizacji na dysku komputera. Może to być zarówno cała partycja (np. systemowa), jak również konkretny folder, zbiór katalogów etc.

Program współpracuje zarówno z systemem Windows, jak również Linux (po pobraniu odpowiedniej wersji ze strony producenta). Co więcej, oprócz możliwości tworzenia oraz przywracania kopii bezpieczeństwa, program Areca Backup oferuje możliwość kompresji oraz zabezpieczania plików lub folderów hasłem. Na deser dostajemy funkcję wysyłania raportów ze wszystkich operacji na pocztę e-mail.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom mimo interfejsu w języku angielskim. Rzecz jasna program Areca Backup obsługuje zarówno standardowe, jak i przyrostowe kopie zapasowe, jak również szyfrowanie wszystkich kopii metodą AES. Należy również pamiętać, że do poprawnego działania wymagane są biblioteki Java Runtime Enviroment w wersji 1.4 lub wyższej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0