WindowsProgramyArtRage Touch 1.0

ArtRage Touch 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ambient Design Ltd
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
59,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
387

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ciekawe opcje malarskie.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wierna symulacja narzędzi malarskich.
Minusy:
  • Brak kilku przydatnych opcji i narzędzi.
  • Bardzo krótki okres próbny.

ArtRage Touch to popularna i bardzo ciekawa odmiana programu do malowania wykorzystującego interfejs użytkownika Modern. Program został zaprojektowany głównie z myślą o urządzeniach z systemem operacyjnym Windows oraz wyposażonych w ekran dotykowy. Oczywiście o wiele większą precyzję uzyskamy za pomocą dedykowanego rysika, choć myszka i klawiatura również jest wspierana. 

 

Największą zaletą programu ArtRage Touch jest dokładna symulacja narzędzi i farb malarskich, takich jak farby olejne, akwarele, pastele czy też różnego rodzaju kredki bądź aerograf. Co więcej, każde narzędzie posiada własny zestaw ustawień, dzięki czemu każdy, zarówno początkujący użytkownik jak i zaawansowany ekspert dobierze ustawienia do własnych potrzeb. Każde narzędzie można dostosować do różnych zastosowań, można ustawić jego zachowanie, zaś ulubione parametry zachować do późniejszego wykorzystania zapisując ustawienia. 

 

Co prawda program nie jest skomplikowany, jednak oferuje możliwość pracy na warstwach z funkcją łączenia ich na wiele różnych sposobów. Możemy np. wyświetlać zdjęcie referencyjne, malować na jego bazie, wyświetlać obraz nad płótnem itp. Możemy również konfigurować teksturę, głębokość, ziarno itp. Program udostępniany jest na zasadzie licencji trial i pozwala na 6 dni korzystania od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0