WindowsProgramyAshampoo Anti-Malware 1.2.1

Ashampoo Anti-Malware 1.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
103.85 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
405

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Umiarkowane zużycie pamięci
  • Duża baza danych
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Duża liczba fałszywych alarmów

Ashampoo Anti-Malware to narzędzie walczące z różnego rodzaju złośliwym oprogramowaniem: wirusami, trojanami, robakami, rootkitami, programami szpiegowskimi i reklamowymi. Aplikacja działa w tle, kontrolując rejestr systemu operacyjnego, dyski twarde i sprawując pieczę nad przeglądarką internetową. Program został przygotowany na odparcie ponad 3 milionów różnego rodzaju zagrożeń. Ashampoo Anti-Malware gwarantuje ochronę w czasie rzeczywistym oraz pozwala na skanowanie komputera i usuwanie złośliwego oprogramowania, który jest już zainstalowany na komputerze. Program ułatwia kontrolę nad procesami (dzięki Process Manager) oraz przesyłem danych w internecie (LSP Viewer).

Ashampoo Anti-Malware został wyposażony w dodatkowe narzędzia służące do oczyszczania autostartu, pamięci cache, ciasteczek, historii w przeglądarkach internetowych oraz permanentnego usuwania śladów po plikach usuniętych z dysku (File Wiper). Aplikacja pozwala na tworzenie białej listy zaufanych plików i folderów, które są wyjęte z kontroli antywirusa.

Ashampoo Anti-Malware jest dostępny w wersji testowej. Licencja, będąca wydatkiem blisko 40 dolarów, uprawnia do automatycznych aktualizacji programu przez 12 miesięcy i pomocy technicznej przez pocztę e-mail. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0