WindowsProgramyAshampoo Undeleter 1.10

Ashampoo Undeleter 1.10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,67 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Możliwość odzyskania nawet uszkodzonych plików.
  • Duża ilość informacji na temat utraconych plików.
Minusy:
  • Sporadyczne błędy i problemy ze stabilnością.
  • Niekiedy problem z odinstalowaniem programu.

Ashampoo Undeleter to zaawansowane narzędzie, za pomocą którego odzyskamy uszkodzone przez złośliwe oprogramowanie lub nieumyślnie skasowane dane na dysku twardym komputera z systemem Windows.

Za pomocą tej prostej w obsłudze, ale bardzo potężnej aplikacji szybko i skutecznie odzyskamy przypadkowo usunięte dane na dysku komputera z systemem plików NTFS, również z aktywną funkcją kompresji i szyfrowania, jak również FAT 12, FAT 16 i FAT 32. Co ciekawe, za pomocą Ashampoo Undeleter odzyskamy również usunięte dane z magazynów przenośnych, takich jak karty pamięci, dyski twarde podłączane do komputera za pośrednictwem różnych portów, pamięci flash USB itp.

Program Ashampoo Undeleter wyposażono w bardzo wydajny i sprawny silnik wyszukiwania skasowanych plików. Cały proces, głównie ze względu na zastosowane algorytmy, trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu sekund. W skrajnych przypadkach, przy wolnych lub bardzo dużych magazynach cały proces skanowania może potrwać kilka minut. Po zakończeniu skanowania na wyświetlonej przez program liście plików znajdziemy szczegółowe informacje na temat ścieżki, rozszerzenia, rozmiaru, statusu etc. 

Oprócz tego program wyświetla dane o stanie utraconych lub uszkodzonych plików oraz informuje użytkownika o tym, czy istnieje możliwość bezstratnego ich odzyskania - Ashampoo Undeleter korzysta z czterostopniowej skali informującej o stanie pliku: dobry, umiarkowany, słaby lub utracony. Obsługa programu jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie odzyskać utracone w różnych okolicznościach pliki. Dużym ułatwieniem jest również polski interfejs.

Udostępniany przez producenta program Ashampoo Undeleter działa na zasadach licencji shareware, co oznacza, że użytkownik może z niego korzystać przez okres 10 dni od daty instalacji. Jeśli dokonamy bezpłatnej rejestracji, program będzie działał przez dodatkowe 30 dni. Po tym czasie należy odinstalować program lub wykupić pełną licencję. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0