WindowsProgramyAshampoo ZIP Free 1.0.1

Ashampoo ZIP Free 1.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28,30 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
258

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo przyjemny dla oka interfejs graficzny.
  • Wysoka wydajność i niezawodność.
  • Kilka ciekawych opcji i narzędzi.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Spore ograniczenia w porównaniu do płatnej odmiany PRO.

Ashampoo ZIP Free to uproszczona, w pełni darmowa, ale nadal bardzo funkcjonalna i uniwersalna wersja programu przeznaczona do archiwizacji oraz szyfrowania różnego rodzaju danych. 

 

Program poradzi sobie z obsługą ponad 30 najpopularniejszych formatów archiwów, między innymi ZIP, 7-ZIP, CAB, TAR, RAR, ZIPX, ARJ, ARC, ACE, MSI, DMG, LZMA, LZH itd. Co ciekawe, oprócz podstawowych funkcji skupionych na obsłudze archiwów czyli tworzenie paczek danych oraz wypakowywanie ich zawartości, za pomocą programu Ashampoo ZIP Free możemy stworzyć samorozpakowujące się archiwa SFX (z rozszerzeniem .exe), dzięki czemu możemy wysłać pakiet danych innej osobie, a ona będzie w stanie wypakować całą zawartość bez konieczności instalacji zewnętrznego oprogramowania.

 

Za pomocą programu użytkownik może również naprawiać uszkodzone pliki ZIP, jak również stosować zapis wielowoluminowy, czyli dzielić archiwa na mniejsze części, które następnie można wysłać w załączniku w wiadomości elektronicznej e-mail. Po instalacji program Ashampoo ZIP Free integruje się on z powłoką systemową. Obsługa jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z opanowaniem wszystkich opcji. Interfejs przypomina nieco wygląd systemu Windows 8 oraz nakładki Modern UI, co pozwala również na wygodną obsługę na urządzeniach dotykowych. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0